YL600A            

Tam Akülü Varil Çevirme ve İstifleme Makinesi

55 Galon Çelik ve 210L Plastik varillerin taşınması, istiflenmesi ve döndürülebilmesi için kullanılır.  Varil 360 derece  döndürülebilir. Akü ile çalışır. Depolarda, kimya tesislerinde kullanıma uygundur. Modern tasarımı operatöre konforlu bir sürüş sağlar.

FREN SİSTEMİ

Varil çevirme ve istifleme makinesi elektromanyetik fren sistemine sahiptir. Elektromanyetik fren sistemleri hareket hızlarını en kısa sürede ve güç kaybetmeden aktarmak veya boşa çıkarmak, boşa çıkan kontrolsüz hareketi kontrol altına almak için tasarlanmış sistemlerdir.

TEKER

Varil çevirme ve istifleme makinesinde poliüretan kaplamalı tekerler kullanılmıştır. Poliüretan tekerlerin avantajları şunlardır: Darbelere karşı daha mukavemetli olurlar. Aşınma süreleri diğer tekerlere göre daha uzundur. Leke ve iz bırakmazlar. Sessiz ve sarsıntısız çalışma imkanı sağlarlar.

GÜVENLİK

Acil durdurma düğmesi, güvenliğin azaldığı durumlarda kullanılmalıdır. Acil durdurma düğmesine basıldığı zaman enerji derhal kesilir, varil çevirme ve istifleme makinesi çalışmaz. Hız kontrol sistemi  operatöre daha güvenli bir sürüş imkanı sağlar. Katlanır yan dayama kolları operatörün sürüş güvenliğini arttırır.

MOTOR

Varil çevirme ve istifleme makinesinde 1.2kW AC yürüyüş motoru, 2.2kW AC kaldırma motoru kullanılmıştır.

AKÜ

Varil çevirme ve istifleme makinesinde 24V/210 Ah. Traksiyoner akü kullanılmıştır. Traksiyoner aküler  hareketli araçlarda kullanılan enerji depolama sistemleridir. 

İLGİLİ ÜRÜNLER