OPL25  

Akülü Transpalet

Yük taşımak amacıyla kullanılır. Kullanıcının üzerinde oturarak kullandığı akülü transpalet modellerindendir. Akü ile çalışır. Depolarda, süpermarketlerde,kullanılır. Modern tasarımı operatöre konforlu bir sürüş sağlar.

ELEKTRİKLİ KONTROL KOLU

Tam akülü sipariş toplama transpaletinin kontrolü elektrikli kontrol kolu ile yapılır. Operatör elektrikli kontrol kolu ile transpaletin sürüşünü kolaylıkla yapabilir.

FREN SİSTEMİ

Tam akülü sipariş toplama transpaleti elektromanyetik fren sistemine sahiptir. Elektromanyetik fren sistemleri hareket hızlarını en kısa sürede ve güç kaybetmeden aktarmak veya boşa çıkarmak, boşa çıkan kontrolsüz hareketi kontrol altına almak için tasarlanmış sistemlerdir.

TEKER

Tam akülü sipariş toplama transpaletinde poliüretan kaplamalı tekerler kullanılmıştır. Poliüretan tekerlerin avantajları şunlardır: Darbelere karşı daha mukavemetli olurlar. Aşınma süreleri diğer tekerlere göre daha uzundur. Leke ve iz bırakmazlar. Sessiz ve sarsıntısız çalışma imkanı sağlarlar.

GÜVENLİK

Acil durdurma düğmesi, güvenliğin azaldığı durumlarda kullanılmalıdır. Acil durdurma düğmesine basıldığı zaman enerji derhal kesilir, akülü transpalet çalışmaz. Hız kontrol sistemi  operatöre daha güvenli bir sürüş imkanı sağlar.

MOTOR

Akülü sipariş toplama transpaletinde 2.9kW AC yürüyüş motoru, 1.2 kW AC kaldırma motoru kullanılmıştır.

AKÜ

Akülü sipariş toplama transpaletinde 24V/465 Ah. Traksiyoner akü kullanılmıştır. Traksiyoner aküler  hareketli araçlarda kullanılan enerji depolama sistemleridir. 

İLGİLİ ÜRÜNLER